Jak to działa

Współpracująca z nami firma zaprasza swoich pracowników, klientów lub dostawców do osobistego udziału w realizacji projektu pomocowego na zasadzie wolontariatu. Autentyczne i ważne wyzwania integrują ludzi w stopniu i tempie nieosiągalnym dla żadnych szkoleniowych scenariuszy. W takim zespole wzrasta motywacja do pracy dla społecznie odpowiedzialnego pracodawcy, który umożliwia pracownikom osobiste zaangażowanie w wartościową i profesjonalnie udzieloną pomoc, a także przeżycie fascynującej przygody.

Bez ryzyka

Wszystkie projekty wdrażamy samodzielnie, co daje pełną kontrolę nad kosztami. Zarządzamy każdym etapem realizacji, od zdefiniowania, przez przygotowanie, koordynację wdrożenia, do monitoringu trwałości rezultatów.  Szczególną uwagę poświęcamy fazie przygotowania projektu. Stosujemy wielopoziomowe planowanie wariantowe, które minimalizuje ryzyka mogące opóźnić realizację. Każdy projekt przygotowujemy w taki sposób, by wdrożenie z udziałem wolontariuszy było możliwe w ciągu 4-7 dni.

Projekty realizowane poza Polską są prowadzone we współpracy i pod auspicjami Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, które wspiera nas również w zakresie bezpieczeństwa konsularnego.